Paykwik nedir?

images - Paykwik nedir?

Paykwik nedir? Paykwik ön ödemeli kartların en çok tercih edilen bir ürünüdür. Paykwik kart bugün sokakta nasıl sizi koruyan kolluk kuvvetleri varsa, internet alışverişlerinizde kartlarınızı, kişisel bilgilerinizi koruma altına almaktadır. Paykwik kart 2007 den beri piyasada en çok tercih edilen kartlar arasında kendine yer edinmiştir. Uluslararası birçok sitede anlaşması bulunan Paykwik kart resmi bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

Paykwik kart fiyatlarını anlık kur fiyatlarına göre belirleyerek müşterilerimize en sağlıklı hizmeti sunmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz alanında profesyonel insanlardan oluşmaktadır. Kaliteli ve tecrübeli bir ekibimiz bulunmaktadır. Tüm bankalar ile aktif çalışmaktayız. Paykwik nedir ne değildir sitemizden ve müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Paykwik kart euro € ile işleyiş göstermekteyiz sanal tek kullanımlık bir kredi kartı gibi düşünebilirsiniz. 16 haneden oluşmakta olup cvv koduna ve son kullanma tarihine sahiptir. Yani fiziksel olarak tamamen kredi kartı özelliğini taşımaktadır. Tek farkı tek kullanımlık olmasıdır.

Paykwik kart kripto şifreleme yöntemleri ile yüksek güvenlikli bir kart olarak üretilmiştir. Aldığınız kartı sizden başka kimse kullanamaz ve bir kere kullanabilirsiniz. Sizlerde En güvenilir paykwik kartı bayimizden günün her saatinde temin edebilirsiniz. Bu bölüme kadar paykwik nedir soruna cevap verdiğimizi düşünmekteyim.

Müşterilerimizden de birçok defa duyduğumuz kadarıyla normal piyasaya göre en ucuz paykwik kartı firmamız satışa sunmaktadır. Nerede müşteri memnuniyeti sağlamak için kartlarımızın komisyonsuz bir şekilde satıldığını rahatlık ile söylenilebilir. Paykwik alma ve bozdurma işlemleri hakkında detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın

WhatsApp Destek
1
WhatsApp Destek
WHATSAPP SATIN ALIM VE BOZUM
Merhaba 7/24 Paykwik alım ve bozum işlemlerinizi WhatsApp hattımızdan gerçekleştirebilirsiniz.