Paykwik Mobil Ödeme

Paykwik mobil ödeme işlemlerinizi faturalı hatlar aracılığı ile Turkcell, Vodafone, Türk Telekom aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Mobil ödeme ile Paykwik kart almak için whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. Öncelikle kullandığınız operatörün internet alışverişlerine açık olup olmadığını ve kullanılabilir miktarını öğrenmeniz gerekmektedir. Sonra paykwik whatsapp hattımızla yada canlı desteğimiz ile iletişime geçerek müşteri temsilcinizi verdiği talimatlar doğrultusunda paykwik mobil ödeme ile kart satın alabilirsiniz. Her sektörde kullanılan mobil ödeme yöntemi firmamızda da geçerliliğini korumaktadır.

mobil ödeme 2 - Paykwik Mobil Ödeme
Paykwik Mobil Ödeme

Ön ödemeli kart alabileceğiniz hiçbir sitede aktif olarak kullanılmayan mobil ödeme yöntemi ile firmamızdan 7/24 paykwik satış işlemini yapmaktayız. Eğer ki hattınız faturasız ise bu işlem gerçekleştirilmemektedir. Hattınızın satın alma limiti burada en önemli etkendir. Limitiniz ne kadar yüksek ise paykwik fiyatlarına göre alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil ödeme seçeneklerini ön ödemeli kart alırken günün her saati tercih edebilirsiniz. Ön ödemeli kart bayilerinin hiç birinde şuan için mobil ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Firmamız paykwik kart satışlarında kolaylık getirmek amacı ile mobil ödeme seçeneğini kullanmaya başlamıştır.

Yorum yapın

WhatsApp Destek
1
WhatsApp Destek
WHATSAPP SATIN ALIM VE BOZUM
Merhaba 7/24 Paykwik alım ve bozum işlemlerinizi WhatsApp hattımızdan gerçekleştirebilirsiniz.